MŮJ ÚVODNÍ BLOG JE TADYQ

Pokud je to pravda,tak si to dej na blog.
Jestli nesnášíš,když někdo ubližuje zvířatům,tak klikni na tyhle weby a podepiš se tam:
Prosím
Zapiš se:

Moje ikonky:

Jestli chceš ode mě něco kopírovat,tak jedině se zdrojem a tady si můžeš vybrat jaký chceš použít.Moje ikonkyZDE

Chceš se spřátelit?Tady
Vyber si Dess

!!P.O.Z.A.S.T.A.V.E.N.Ý BLOG!!

Víc o pozastavení + oznámko TadyQ

historie black eyed peas

24. července 2008 v 19:22 |  black eyed peas
Bep začínali v roce 1992 ve složení William Adams (Will.I.Am) Allan Pineda Lindo (Apl.De.Ap), Dante Santiago a Eazy- E jejich skupina se jmenovala Albalt Klann. Pak Eazy-E v roce 1995 zemřel na AIDS. Will a Apl to nesli dost těžce až v roce 1996 přijmuli do skupiny nového člena Tabooa a vydali první CD Behind The Front a první dva hitové songy - Karma a Joints And Jam. A taky Fallin´Up, What Is It a Head Bobs nejsou špatný songy. V roce 2000 vyšlo CD Bridging The Gap, které už nebylo tak dobré jak první, ale aspoň songy Request Line nebo Weekends sklidily úspěch.
Zlom v kariéře se stal když k v roce 2001 přijmuli Fergie (Fergie předtím byla členkou skupiny Wild orchid a byla závislá na Crystalu) a v roce 2003 vyšlo CD Elephunk zatím jejich nejúspěšnější CD obsahující hity Shut Up, Hey Mama, Let's Get Retarded (tenhle song byl změněnej na Let's Get It Started, protože to lidi brali jako výsměch retardovaným lidem) Where Is The Love (s Justinem Timberlakem) a za zmínku stojí taky The Apl Song. Elephunk je multi-platinové CD a patří mezi nejprodávanější CD světa! Prodalo přes 10 milionů nosičů a bylo nominované na 4 Grammy z toho 1 cenu získalo, a samozřejmě taky pár cen MTV.
A pak v roce 2005 přišlo CD Monkey Business a Super songy Pump It, Don't Phunk With My Hearth, Don't Lie, My Humps, Like That a Bebot. Nějaká rádia nechtěla hrát Don't Phunk With My Heart a proto ho předělali ještě na Don't Mess With My Heart. V roce 2007 se BEP objevily v reklamě na Colu Pepsi a Nachos Doritos reklamy byli bohužel z internetu zmazány x( S Pepsi udělali BEP tour "Black Blue & You Tour" O lístky na koncert v Budapešti se soutěžilo xD
Na podzim 2008 má vyjít nové album The E.N.D.(Energy Never Dies).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama